Miegas yra investicija į energiją, kurios Jums reikia, kad rytoj būtumėte efektyvūs - Tomas Rotas

Nemiegoti yra geriausias būdas sužinoti, kam reikalingas miegas!

Miego laikas yra skirtas pašalinti toksinus iš smegenų, sutvarkyti emocijas, mintis ir pasiruošti naujai dienai bei naujos informacijos įsisavinimui.
Jei Jums kelias dienas ar savaites sunku užmigti ar blogai miegate - nieko baisaus, nes tai gali lemti emocijos, išgyvenimai, egzaminai ar kiti gyvenimiški įvykiai, bet jeigu tai trunka mėnesį ar ilgiau, reikėtų atkreipti dėmesį į savo miego kokybę ir ką galite dėl to padaryti.

Kodėl miegas yra svarbus smegenims?

Miego problema
Miego problema

Jei randate kelis išvardintus prasto miego požymius, kurie Jus kankina 3-4 savaites ir ilgiau, reiktų į tai atkreipti dėmesį.

 • Sunku užmigti, nors jaučiausi pavargęs (ilgiau nei 30 min.)

 • Dažnai prabudu naktį

 • Pabundu anksčiau, nei planavau

 • Kankina nuovargis ir mieguistumas dienos metu

 • Dažnai darau klaidas, nesusikaupiu

 • Svyruoja nuotaika, padidėjęs dirglumas ir nerimas

 • Dažnai sergu peršalimo ligomis

 • Sumažejęs darbingumas

 • Jaučiu, kaip pablogėjo atmintis

 • Vargina neramūs sapnai

Kaip NeurOptimal® gali pagerinti miego kokybę?

 Kanados Zengar institute tyrimas parodė, kad dalyviams, kurie treniravo savo smegenis su NeurOptimal® neuro grįžtamuoju ryšiu, padėjo pagerinti miego kokybę, lyginant su tais, kurie šiuo metodu nesinaudojo (šaltinis: http://bit.ly/413fUwD)
Nors NeurOptimal® nėra specialiai sukurtas miegui pagerinti, tačiau netiesiogiai gali padėti miegui, nes padeda sumažinti stresą ir nerimą, kurie yra dažni veiksniai, galintys sutrikdyti miegą.
Neuroptimal® yra 100 proc. saugi neurotechnologija, kuri sensorių ir muzikos pagalba skatina mūsų smegenis veikti optimaliau ir išnaudoti natūralias mūsų smegenų funkcijas.

Kas gali naudoti NeurOptimal® ?

Smegenų treniruotė tinka visiems - nesvarbu, kokiai amžiaus grupei priklausot arba kokių nusiskundimų turite. Smegenys yra vienos ir jos turi įtakos visam mūsų organizmui, nesvarbu ar siekiate pokyčių protiniame, emociniame ar fiziniame lygmenyje.

Ką galiu padaryti papildomai, kad pasiekčiau gerų rezultatų?

 • Vakare nevartokit kofeino ir daug skysčių

 • 2 val. prieš miegą nesinaudokit technologijomis

 • Sukurti miego aplinką, išvėdinti kambarį

 • Ramios veiklos prieš miegą, kaip karšta vonia, knygos skaitymas, atpalaiduojanti muzika, gilus kvėpavimas

 • Fizinis aktyvumas gerina miego kokybę

Kiek NeurOptimal treniruočių reikės?

Labai individualu, priklausomai nuo problemos "gylio". Vieni mūsų vartotojai geriau miega jau po pirmo apsilankymo, kitiems reikia 10 ir daugiau.

Kaip dažnai reikia treniruočių, kad pagerėtų miego kokybė?

Siekiant pokyčių miego lygmenyje, rekomenduojame tarp treniruočių daryti kelių dienų pertraukas, kad smegenys geriau įsisavintų informaciją.

Miegas su NeurOptimal
Miegas su NeurOptimal

Jeigu norite visą dieną jaustis gerai – išsimiegokite!

Nemiga
Nemiga

Norite išbandyti smegenų treniruotę, bet nedrąsu?

Registruokitės GALIU DAUGIAU smegenų treniruotei Vilniuje su kodu "DEMO" (įrašydami komentare) ir galėsite išbandyti 15 min. treniruotę NEMOKAMAI.

Registracija į treniruotę čia

Klientės komentaras po 10 smegenų treniruočių su NeurOptimal®:

"Ilgai neužmigdavau, tačiau pavykus, kiekvieną naktį, apie 2 val. pribusdavau ir vėl vargindavo nemiga... Eidavau pažiūrėti pro langą, atsigerti vandens, kartais išgerdavau vaistų.. Nors po 10 treniruočių vakare dar užmiegu sunkiai, tačiau atsikeliu tik ryte, skambant žadintuvui".

Klientės komentaras po 17 smegenų treniruočių su NeurOptimal®:

"Visa mūsų šeima pastebėjo vaikų miego pagerėjimus. Mano dukra, kurią kankina nerimastingos mintys, pasakojo, kad jos baimės prieš miegą sumažėjo. Mano 18 metų sūnus, kuris niekada negalėjo užmigti, nors būdavo itin pavargęs, dabar gali atsipalaiduoti ir užmigti per 15 minučių. Anksčiau jis užmigdavo 2–3 valandas"

Kliento komentaras po 5 smegenų treniruočių su NeurOptimal®:

"Perskaičius knygą „Kūnas mena viską“, nutariau išbandyti treniruotes su NeurOptimal. Nors lankau neilgai, bet miegas pasidarė gilesnis ir ,svarbiausia, užmiegu ženkliai greičiau."

Klientų pastebėjimai, kuriais jie pasidalino po smegenų treniruočių