Privatumo politika

Bendrosios nuostatos.

Galiu daugiau” treniruotes su Neuroptimal teikia Jolita Aulosevičienė individualios veiklos pažymos numeris 1222364 | adresas: Budiniškių g. 5-77, Vilnius LT – 05725 Lietuva, tel. Nr.: +370 67067022, el. p.: jolita.auloseviciene@gmail.com

Aš suprantu, kad asmens duomenų apsauga ir duomenų konfidencialumas yra svarbus mano klientams, kurie atvyksta ir dalyvauja “Galiu daugiau” treniruotėse. Dėl šios priežasties imuosi visų būtinų priemonių tam, kad užtikrinčiau Jūsų privatumą ir asmens duomenų apsaugos teisių įgyvendinimą.

Šiame Privatumo pranešime pateikiu  visą informaciją apie tai, kaip  tvarkau asmens duomenis ir užtikrinu surinktos informacijos konfidencialumą.

Kaip apsaugome Jūsų duomenis? 

Aš vertinu duomenų saugumą. Todėl naudojamos kompiuterinė įrangos kompiuteriniai diskai yra šifruoti, prieigos prie įrangos yra apsaugotos, sudiegtos antivirusinės sistemos, tinklo įranga apsaugota sudetingais slaptažodžiais. Apklausų anketos pseudonimizuotos. Paskyros kuriose yra laikomi treniruočių duomenys, taip pat pseudonimizuoti.

Vadovaujuosi principu laikyti kaip įmanoma mažiau duomenų.

Kam teikiame Jūsų duomenis? 

·                Registracija į treniruotes vyksta per Setmore, Inc sistemą. Duomenys laikomi Jungtinėse Amerikos Valstijose. Esame pasirašę atitinkamus dokumentus dėl informacijos tvarkymo.

·                Puslapis www.galiudaugiau.lt yra laikomas Hostinger International, Ltd. Duomenys laikomi Europos Sąjungoje esančiuose serveriuose

Kokias teises turite ir kaip galite jomis pasinaudoti?  

Vadovaujantis BDAR nuostatomis, Jūs galite pasinaudoti šiomis teisėmis:

1. Teisė susipažinti su asmens duomenimis..

2. Teisė ištaisyti asmens duomenis

3. Teisė ištrinti duomenis (teisė „būti pamirštam“). 

4. Teisė apriboti duomenų tvarkymą. 

5. Teisė į duomenų perkėlimą. 

6. Teisė nesutikti su duomenų tvarkymu.

Kur galite kreiptis dėl klausimų, susijusių su asmens duomenimis? 

Jeigu dėl šiame privatumo pranešime pateiktos informacijos ar Jūsų asmens duomenų apsaugos ir Jūsų teisių įgyvendinimo iškiltų klausimų

·    paštu: jolita.auloseviciene@gmail.com

·    arba atvykę pas mus į treniruotę.

Jeigu nepavyks surasti abejoms pusėms tinkamo sprendimo, Jūs turite teisę kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją, adresu: L. Sapiegos g. 17, Vilnius, elektroniniu paštu: ada@ada.lt.

Privatumo pranešimo baigiamosios nuostatos

Privatumo pranešimas koreguojamas pasikeitus situacijai.

Paskutinį kartą privatumo pranešimas atnaujintas 2023-03-10