Smegenys yra vienos, jos mūsų centrinės nervų sistemos švyturys, todėl turi įtakos visoms mūsų organizmo funkcijoms.

Treniruotės eiga

        Smegenų treniruotės trukmė

   Galime pasiūlyti skirtingos trukmės treniruotes – standartinę 33 min. treniruotę, kuri siūloma prioriteto tvarka, ir pailgintą 44 min. trukmės treniruotę. Standartinės ir pailgintos treniruotės rezultatas yra labai panašus, tiesiog 44 min. treniruotės intensyvumas yra mažesnis ir labiau rekomenduojamas žmonėms, kurie skundžiasi dažnai pasikartojančiais įsisenėjusiais/giliais simptomais. Jei po pirmos standartinės 33 min. treniruotės pajusite nemalonius pojūčius (pavyzdžiui, galvos skausmą), siūlysime išbandyti pailgintą 44 min. treniruotę.

Pailginta treniruotė tinka žmonėms, kurie nori tiesiog ilgiau pailsėti.

Kiek treniruočių reikia?

      Tai tiesioginio atsakymo neturintis klausimas. Visi žmonės skirtingi ir visų mūsų centrinė nervų sistema veikia skirtingai. Išmokti 10 naujų užsienio kalbos žodžių vienam užtrunka 15 min., kitam pora valandų, o trečiam gali užtrukti ir kelias dienas. Tačiau tinka posakis: „Kuo daugiau, tuo geriau". Kuo dažniau treniruosime savo smegenis, tuo greičiau pastebėsime teigiamų pokyčių. Pasakyti, kiek reikės treniruočių, sunku. Priklauso, kokių siekiate pokyčių ir kokio „gylio“ yra Jus varginantys simptomai. Reikia nepamiršti ir nusiteikimo „išeiti" iš Jus varginančios rutinos. Yra žmonių, kurie teigiamus pokyčius pastebi ir po pirmųjų kartų, tačiau dažniausiai reguliariai treniruojantis 1-2 kartus per savaitę pirmieji pokyčiai pastebimi po 10 treniruočių. Tuomet siūlome aptarti, ar yra poreikis treniruotes tęsti. Siekiant geresnių rezultatų ir turint sudėtingesnių (gilesnių) problemų, rekomenduojama atlikti 20 ir daugiau treniruočių.

    Nutraukti treniruotes galite bet kada, jokio šalutinio poveikio nebus, o nusprendus atnaujinti treniruotes, Jūsų smegenys greit prisimins, ką buvo išmokusios, – ankstesnių NeurOptimal® treniruočių poveikis CNS neišnyks.

  • atėję pirmą kartą užpildysite anketą, kurioje pažymėsite Jus varginančius simptomus, mes atsakysime į Jūsų klausimus;

  • prie galvos bus pritvirtinami sensoriai, kurie perduos smegenų bangas į NeurOptimal sistemą;

  • uždedamos patogios ausinės ir įjungiama muzika;

  • programinė įranga analizuos gaunamus signalus ir įterps į muziką trumpas pauzes ir trikdžius. Smegenys reaguos į trikdžius;

  • standartinė treniruotė trunka 33 min. Treniruotės metu Jūs galėsite klausytis muzikos, žiūrėti į ekraną, skaityti arba tiesiog miegoti!

  • dažniausiai po treniruotės jausitės labiau atsipalaidavę ir pailsėję.

Smegenų treniruotės yra panašios į ėjimą į sporto salę, t. y. einame į sporto salę norėdami būti fiziškai aktyvūs ir sveiki. Smegenų lavinimas veikia pagal tą pačią koncepciją – treniruojame savo smegenis naudodami nervinį grįžtamąjį ryšį, kad taptume lankstesni, atsparesni ir gebantys labiau kontroliuoti situaciją.

Smegenų bangos
Smegenų bangos
Smegenų treniruotes eiga
Smegenų treniruotes eiga

Video filmukas- treniruotės eiga.