NeurOptimal įrangos nuoma

NeurOptimal nuoma namuose yra puiki galimybė žmonėms, kurie nori sumažinti stresą, suvaldyti įtampą bei nerimo jausmą nekeliant kojos iš namų. Nervinis grįžtamasis ryšys (NGR), tai galimybė treniruoti savo smegenis, būdas be pastangų "priversti" savo kūną atsipalaiduoti. NeurOptimal technologija suteikia galimybę optimizuoti savo smegenų veiklą ir taip pagerinti miego kokybę, dėmėsio koncentraciją, mastymo lankstumą bei didinti sąmoningumą.

smegenu treniruotes lietuvoje
smegenu treniruotes lietuvoje

Viena iš didžiausių Neuroptimal nuomos namuose privalumų yra patogumas. Jums nereikės važiuoti į treniruočių vietą - visa įranga ir reikalingi priedai bus pristatyti tiesiai į Jūsų namus. Tai suteikia klientams didesnį lankstumą ir patogumą, nes sesijomis gali mėgautis jiems patogiu laiku, jų pasirinktoje namų aplinkoje, ir nesvarbu, ar tai būtų ryte prieš darbą, ar vakare po sunkios dienos.

Treniruotės neišeinant iš namų

  • Lankstumas - treniruotės Jums patogiu laiku, pagal savo dienotvarkę.

  • Laiko taupymas - nebereikės gaišti laiko kelionei į treniruotę ir atgal.

  • Namų aplinka - galėsite treniruotis sau patogioje ir priimtinoje aplinkoje.

  • Bendrumo jausmas - treniruotės gali būti vykdomos visai šeimai, tai suteiks bendrumo jausmą ir galimybę visiems patirti Neuroptimal privalumus.

  • Saugumas - NeurOptimal naudojimas yra 100% saugus, todėl galite treniruotis kiekvieną dieną, o jei turite galimybę ir 2 kartus per dieną.

  • Greitesnis rezultatas - kasdienės treniruotės leis džiaugtis greitesniu rezultatu (mėnesio laikotarpyje galite pasidaryti daugiau nei 30 sesijų vienam asmeniui).

  • Individualus pasirinkimas - prieš kiekvieną treniruotę galėsite pasirinkti ar norite sesijos trukmės 33 min. ar 44 min., taip pat turėsite galimybę rinktis iš 4 skirtingų muzikos takelių.

  • Visas įrangos komplektas bus pristatytas Jūsų nurodytu adresu kartu su individualia pamoka, kurios metu bus detaliai paaiškinta, kaip naudotis įranga.

NeurOptimal įrangos nuomos privalumai:

smegenu lavinimas
smegenu lavinimas